Ласкаво просимо!

  Увесь наш колектив намагається, щоб наша продукція відповідала передовим стандартам якості, а тому ми виробляємо шліфувальні круги із самих якісних матеріалів.

  Виробництво корпусів кругів здійснюється лише із прокатного алюмінію. Це дозволяє досягти виняткової жорсткості корпусів, точність виготовлення геометричних розмірів і повністю виключити дисбаланс.

  Ми маємо свої, самостійно розроблені зв’язки, фізичні якості яких ми можемо змінювати в залежності від умов використання кругів. Кожна зв’язка може бути індивідуально створена для кожного клієнта.

  Асортимент нашої продукції постійно збільшується, через те, ми не маємо детального каталогу. Різноманітність нашої продукції велика. У цьому Ви можете пересвідчитись у нашій Галереї.

  Ми виробляємо круги та алмазні головки на органічній зв’язці розміром від 6 мм і до 350 мм.

  Ми можемо виготовляти весь асортимент кругів по ДСТУ, проте головним нашим направленням є виробництво кругів по індивідуальним замовленням. Коли започатковувалось наше підприємство, ми чітко розуміли, що круги, які виготовляються по ДСТУ в найближчі часи будуть використовуватися досить рідко, оскільки технології обробки металу, твердих сплавів та полікристалічного алмазу постійно та дуже швидко розвиваються. У виробника верстатів з’являються все більш нові ідеї, вимоги до алмазних та кругів з порошком кубічного нітриду бору. Також, більшість виробників захищають свій ринок незвичними формами, розмірами кругів та посадочним отвором. Особливо це актуально у виробників із Італії та США.

  У нас немає обмежень щодо виробництва будь-якого геометричного типорозміра кругів. Такі круги є нашою стандартною щоденною роботою. Термін виробництва замовлення складає приблизно 14 днів. Замовити круги можна повідомивши нам номеру ДСТУ чи надіслати нам фото кругів або упаковки, який був та використовувався раніше або погодити всі технічні деталі круга з нашим інженером. Ми виробляємо шліфувальні, відрізні, заточувальні кола (чашка, тарілка, прямий профіль) з різною величиною алмазного, кубонітового, ельборового зерна (грит), в будь-яких кількості. У тому числі і одиничні замовлення. Якість наших дисків на багато перевищують наші ціни. Ви можете купити алмазний шліфувальний диск на органічній зв'язці в Києві і по всій Україні.